Hisarlı Mermer- Fabrika Üretim Tesisleri.

Fabrika – Merkez

Doğadan Hayata Doğal Traverten

Hisarlı Traverten

Amacımız doğal taşların güzelliğini, dayanıklılığını ve sürdürülebilirliğini en yüksek kalitede ürünlere dönüştürmek ve müşterilerimize sunmaktır.

Toplam 27000 m2’lik bir alandan 8500 m2 kapalı, 18500 m2 alanda açık olmak üzere yıllık bazda 600000 m2’lik üretim sanayi endüstrisine sahibiz. Bu tesisimizde, doğal yer döşeme ve cephe kaplamaları için müzelere, tarihi yaşama alanlarına, turizm ölçekli tesislere, doğal yaşam alanındaki konut yapılarına nitelikli traverten üretimi yapmaktayız.

Hedefimiz, geleceğe doğru yürürken geçmişi, doğamızı tahrip etmeden doğamızı koruyarak elde etmiş olduğumuz taşlarımızı hiçbir kimyasal niteliği olmayan su ve taşla yapılan eskitme işçiliğinden elde edilen ürün yelpazesidir. Zaten sloganımız da “Doğadan hayata doğal eskitme” adı altında çevreye saygılı üretim anlayışımızdır. Geleceğe koşarken geçmişteki yaşam alanlarını koruyarak yeni yaşamsal alanlar kuruyoruz.


Doğal & Estetik

Traverten, doğal dokusu sayesinde her bir parçası farklı görünür. Bu nedenle, aynı yapıda kullanılan traverten parçaları bile birbirinden farklı bir görünüm sergiler. Doğal dokusu aynı zamanda travertenin dayanıklılığına da katkı sağlar. Yapıldığı mineral tortuların sıkışması ve katılaşması nedeniyle traverten oldukça sert bir yapıya sahiptir ve bu da travertenin uzun ömürlü olmasını sağlar.